Rybář

4. dubna 2014 v 19:59 | Odetta |  Co život dal
Po roce mi na FB napsal jeden kocour. Teda, kocourem ho můžu nazvat maximálně ironicky. Je hubehej jak špejlka (a že to vůbec není hezký) a šampón k tomu. A to solidní. Věřím, že kdyby měl sestru, tahal by se s ní o kondicionér. Haha, blbej fórek.


Dobře. Před rokem vystupoval naš dívčí tým jako doprovodný program na jednom turnaji v městečku poblíž našeho smradlavého městyse s nadbytkem soukromých zemědělců. Ale to je příběh sám o sobě.

Na tom turnaji byla partička kluků. Vlastně s tou akcí neměli nic společnýho, šli se jen koukat. Parta kluků, parta holek, vadný pohledy a trapný úšklebky... Kocour Pavlíček byl z našeho městysu a pár holek znal. Tak si přidal na FB do přátel i ten zbytek. I mě. Sice bydlíme pět minut od sebe, ale já jsem přistěhovalec, neznali jsme se.

Už před rokem mi psal, abych zašla ven. Zapůsobil na mě moc milýma řečičkama, ale nakonec jsem to odvolala. A to bylo moc dobře! Před zkouškou jsme se v šatně s holkama bavily. V té době měl rozpracovanou další (Asi kdyby to náhodou nevyšlo, že...) a s jinou už byl dokonce venku! Zasmály jsme se mu.

A teď se po roce ozval znova. Znovu chtěl, abych šla ven. Přišlo to jako blesk z čistýho nebe. Na ulici mě nezdraví, tak by při nejbližší čistce facebookových přátel letěl ven.

Nechápal moje náznaky, když jsem se ptala, jaktože se najednou ozval, když mě teda nepozdaví ani když se míjíme v autobuse. Slíbil, že mě zdravit bude. Napsala jsem, že mám jednu podmínku. Když ji bude splňovat, na ten "venek" se nějak domluvíme. Zkoušela jsem ho, předem jsem znala odpověd a tudíž jsem věděla, že v sobotu zůstanu doma.

Podmínka zněla takhle: nemám ráda, když to kluk zkusí u jedné a když to nevyjde, nevadí. Má rozpracovaných pár dalších. Zvlášť, když to takhle zkouší třeba na celej tým mažoretek.

On odepsal, že s mým požadavkem souhlasí. Kdyby tam aspoň neměl gramatickou chybu, lhář negramotnej!

...další den jsme jely s holkama na vystoupení a ve vlaku jsme se bavily. Nahodila jsem téma "Pavlíček". Z té kamarádky, která s ním byla loni venku, vypadlo, že jí před necelým týdnem psal úplně to samý.
Rok se s rokem sešel a zasmály jsme se podruhé.

Už jsem mu nenapsala a on mě stejně nezdraví.

Kluci, tahle technika "rybáře" a opětovný nahazovaní udice nám fakt vadí. Buďte hodní a galantní a věřte, že se objeví holka, které se přesně tohle bude líbit a bude si cenit toho, že jste nevystřídali půlku vesnice. Holky sice tvrdí, že mají rády zlý kluky, ale jak přijde na lámání chleba, zůstanou s těma hodnýma. Do té doby čekejte a snažte si to neposrat Mrkající

PS: Promiňte za tu odmlku, v poslední době je toho na mě moc. Věřte, že usínám kolem osmé. Už aby tady byly prázdniny!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nemesis Moriko Nemesis Moriko | E-mail | Web | 5. dubna 2014 v 16:30 | Reagovat

Zajímavej článek:) taky teď nemám čas:D

2 Kathie Jones Kathie Jones | Web | 6. dubna 2014 v 12:30 | Reagovat

Upřímně jsem se pobavila :-D  Takhle na mě "nahazoval" autobusák, se kterým jsem denně jezdila do práce. Asi by mi to i lichotilo, kdyby se nejednalo o kocoura značně vypelichaného (myslím, že věkový rozdíl mezi námi byl minimálně třicet let:-! )Nepochopil náznaky, dokonce ani přímé odmítnutí, když si mi řekl o telefon. Pak mi jednou podal lísteček, na kterém stálo, jestli se s ním chci pomilovat, ať se usměji. Rozchechtala jsem se nahlas na celý autobus a řekla mu, že i jako vtip je to chatrný. Od té doby dal pokoj. Jeden by nevěřil, co udělá uražená mužská ješitnost ;-)

3 Odetta Odetta | Web | 6. dubna 2014 v 14:15 | Reagovat

Stát se to mě tak udělám úplně to stejný :-D A něco podobnýho se stalo mojí kamarádce ze základky: "Ahoj Princezno dáš mě tvoje tel. číslo. Ale aby to nevadilo tomu tvýmu. Ahoj a měj se hezky a usmívej se tak dál sluší tito." Prý nedá :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama