Teď nebo nikdy

21. října 2014 v 19:11 | Odetta |  Co život dal
Právě mám na druhé kartě otevřený Facebook. Kluk, který se mi šíleným způsobem líbil (zmiňovala jsem ho i v minulým článku), tam dal písničku, která se jmenuje Now or Never. Teď nebo nikdy. To fakt sedí.

Fakt se trefil. Sedí to k mým pocitům ohledně jeho osoby.
On to neměl v životě lehký. Měl doma problémy, který člověka poznamenají na celej život. Takže je pochopitelný, že je ohledně vztahů zdrženlivej. Ale když neudělá absolutně nic, člověk nemá tušení, jak na tom u něj je. Říkám si: "Až ho příště potkám, už to konečně posunu dál." Protože je to hrůza! Kdykoli jsem ho uviděla, rozklepala se mi kolena. Kdykoli jsem ho zdravila, zlomil se mi hlas. A to blbý "ahoj" byl veškerej náš kontakt mimo akce.

Na akcích, s lehkou hladinkou, jsme se trochu bavili. Vždycky z mé iniciativy. Kamarádky, které mě musely poslouchat, říkaly, že kdyby on se mnou chtěl něco mít, udělal by něco i on. I třeba jen to, že za mnou piřjde on a začne se se mnou bavit. Nechtěla jsem tomu věřit, ale nejspíš mají zatracenou pravdu.

Teď nebo nikdy.
Tolik jsem se bála, že když si tohle řeknu a půjdu za ním a narovinu mu ty věci povím, on pokrčí rameny a řekne: "Aha". No, a já se ztrapním, že. Proto jsem to nikdy neudělala. A už ani neudělám.

Nevěřila jsem, že bych si kdy vybrala "nikdy". Vždycky jsem bojovala. Ale poslední roky mě naučily držet hubu. Ne proto, že bych se bála, že něco ztratím. Jednoduše proto, že to nemá cenu.

Nemá cenu snažit se tam, kde je beznadějno.
Tam, kde je pro mě nedosažitelno.

Princ na bílým koni jede jinam, než ke mně.

PS: Kathie, děkuji. Kéž bych měla odvahu to po sobě číst :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kathie Jones Kathie Jones | Web | 21. října 2014 v 20:00 | Reagovat

Že něco nemá cenu zkoušet protože by to stejně nevyšlo, je trapná výmluva pro ty, kdo se bojí. Nebuď srab alespoň sama před sebou a přiznej si, že máš strach z odmítnutí. Přestaň se schovávat za "ono by to stejně nevyšlo". Když to pak zkusíš a nevyjde to, tak co? Usměj se, hoď to za hlavu a jdi dál. Je zvláštní, jak se lidé radši sžírají v nejistotě, než aby šlápli do neznáma a riskovali propad do propasti...

2 Odetta Odetta | E-mail | Web | 21. října 2014 v 21:19 | Reagovat

[1]:Katy, motám se už kolem něho takovou dobu, že mě všechna naděje opustila. Jo, jsem šíleně hrdá. Potkávám ho většinou každý ráno, od pondělí do pátku. Nesnesla bych, kdyby mě odmítl a já ho pak potkávala dál :-?
Chtěla jsem jít dál, když jsem potkala někoho dalšího. I když nechci, pořád se otáčím do minulosti, jestli se tenhlencten nedívá :-?

3 Kathie Jones Kathie Jones | Web | 22. října 2014 v 9:58 | Reagovat

Jo, tak to znám. I když by kolem byl tucet hezkých chlapů, kteří by o mě měli zájem, tak já jak blbec zůstávám s tím jediným, kterýmu na mě ve skutečnosti ani nezáleží a jen mi ubližuje... :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama